nexo LINK - Bemar - kasy fiskalne, drukarki fiskalne, Bolesławiec, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, terminal płatniczy, Lubań, Zgorzelec, Leśna, Nowogrodziec, Lwówek, Leszno, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, terminale płatnicze

nexo LINKnexo_link_logo.pngInsERT nexo LINK zapewnia łatwy i szybki dostęp do najważniejszych informacji
o stanie firmy, pozwalając zachować kontrolę nad biznesem z każdego miejsca.
Aplikacja umożliwia podgląd danych handlowych, finansowych i księgowych z programów linii InsERT nexo (Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo) w przeglądarce internetowej i na urządzeniu mobilnym z systemem Android lub Windows Phone 8.
Podstawowe informacje przedstawiane są w widoku ogólnym, a widok szczegółowy pozwala analizować dane w postaci tabel i wykresów. Użytkownik ma możliwość określenia zakresu i sposobu wyświetlania danych (m.in. według jakich kryteriów dane mają być grupowane, z jakiego okresu, ile danych pokazywać na wykresach – w zależności od typu raportu).
Jak korzystać
Z InsERT nexo LINK można korzystać na dwa sposoby:
• poprzez stronę https://nexolink.insert.com.pl;
• na urządzeniu mobilnym z systemem Android od wersji 4.0.3 lub Windows Phone 8. Aplikację na telefon można pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play (dla Androida) lub Windows Phone (dla Windows Phone 8) .
Aby mieć dostęp do raportów poprzez InsERT nexo LINK, wystarczy spełnić jeden z poniższych warunków:
• posiadać aktywny e-Abonament do programu z linii InsERT nexo – w okresie ważności e-Abonamentu korzystanie z InsERT nexo LINK jest bezpłatne. Rodzaj dostępnych raportów zależy od programu, do którego wykupiony został e-Abonament (np. raporty handlowe dostępne są w ramach e-Abonamentu do Subiekta nexo);
• wykupić InsERT nexo LINK jako osobną usługę – dzięki temu możliwy jest stały dostęp do wszystkich raportów do każdego z posiadanych programów. W tym przypadku e-Abonament nie jest konieczny.
Jak zacząć
• Uruchom serwer e-Usług w programie z linii InsERT nexo, z którego będą wysyłane raporty do aplikacji.
• Zaloguj się do InsERT nexo LINK na urządzeniu mobilnym lub na stronie https://nexolink.insert.com.pl za pomocą loginu i hasła używanego podczas logowania do Portalu Klienta InsERT.

<- Wstecz