Kasy dla nowych podatników - Bemar - kasy fiskalne, drukarki fiskalne, Bolesławiec, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, terminal płatniczy, Lubań, Zgorzelec, Leśna, Nowogrodziec, Lwówek, Leszno, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, terminale płatnicze

Kasy dla nowych podatnikówJuż niedługo kasa fiskalna stanie się obowiązkowym wyposażeniem większości podatników. Dlatego już teraz warto zastanowić się, które urządzenie fiskalne wybrać, tak by zaspokoiło wszelkie potrzeby.

Kupując kasę należy wziąć pod uwagę dealera, u którego dokonany zostanie zakup. Trzeba pamiętać o fakcie, że kasa to nie rozbudowany kalkulator.
Warto sprawdzić czy sprzedawca posiada ważne uprawnienia serwisowe nadane przez producenta, które będą honorowane przez Urząd Skarbowy. Każdy podatnik może zażądać okazania legitymacji serwisowej aby potwierdzić uprawnienia serwisanta.
Brak takich uprawnień u sprzedawcy urządzenia może skutkować poważnymi konsekwencjami skarbowymi a fiskalizacja kasy w świetle przepisów jest nie ważna. Urządzenie nadaje się jedynie do wymiany.
Kolejną ważną rzeczą jest doświadczenie serwisowe i czas reakcji serwisu oraz jego rzetelność przy doborze kasy dla podatnika. Często zdarza się, że sprzedawca kasy, który nie ma siedziby w danym mieście stosuje taktykę "sprzedać i zapomnieć". Klient jest daleko i niech się martwi. Zatajanie informacji np. o warunkach termicznych, w których może pracować konkretny model kasy naraża podatnika na ciągłe przestoje w działaniu kasy. Na rynku istnieje wiele urządzeń, jedne bardziej niezawodne inne mniej. Często wybór najtańszego urządzenia z importu, na siłę homologowanego w Polsce może znacznie skomplikować pracę podatnika. W przypadku awarii kasy należy zaprzestać sprzedaży aby nie narazić się na mandat. Nie czynna kasa to również straty związane z zaprzestaniem działalności.

Z przyjemnością informujemy, że kolejny rok z rzędu, dzięki wysokiej jakości obsługi Klienta, serwisu oraz ilości pomyślnych wdrożeń uzyskaliśmy tytuł Złotego Partnera Handlowego firmy Elzab.
Naszych Klientów i ich kasy obsługujemy już od 1998 roku. Wtedy zdobyliśmy pierwsze uprawnienia serwisowe.

Mając na uwadze cenny czas naszych Klientów załatwiamy wszelkie formalności z Urzędem Skarbowym przed i po fiskalizacji kasy.
Nasi Klienci nie muszą martwić się o programowanie kasy. Robimy to za nich gratis. Również szkolenie i fiskalizacja są darmowe.
Oferujemy naszym Klientom bezpłatne wsparcie telefoniczne pozwalające rozwiązać większość wątpliwości i problemów a także serwis 24h pod numerem telefonu serwisowego, który otrzymują nasi Klienci.
Każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

Przypominamy, że podatnicy mogą uzyskać ulgę związaną z zakupem kasy w wysokości do 90% (maksymalnie 700 zł) ceny zakupu. Aby otrzymać taki zwrot należy:

  • być właścicielem kasy,
  • posiadać dowód zapłaty należności za kasę,
  • posiadać kasę z homologacją Ministerstwa Finansów,
  • złożyć oświadczenie o ilości i miejscach instalacji kas,
  • dokonać we właściwym Urzędzie Skarbowym zgłoszenia instalacji kasy do 7 dni od daty jej fiskalizacji.